Strona Główna
/
O nas

O nas

Na urodzie znamy się najlepiej!

Już od kilku lat dostarczamy na rynek estetyczny najwyższej jakości sprzęt. Ufają nam profesjonaliści, którym zależy na skuteczności zabiegów, najnowszej technologii oraz nowoczesnym wyglądzie. Działamy nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Dołącz do zadowolonych użytkowników urządzeń marki Medika!

Marka Medika, to profesjonalne sprzęty dedykowane kosmetologii oraz medycynie estetycznej.

Produkcja polskich, wysokojakościowych urządzeń sprawia, że rozwijamy się w dynamicznym tempie. Wysoka jakość europejskich komponentów, które używamy do produkcji jest dla nas najważniejsza, a Corian® oraz unikalny design, to nasze znaki rozpoznawcze.

O nas

NASZA MISJA

Medika Polska

Wygląd nie musi być przeszkodą. Nie w tych czasach, gdy mamy dostęp do wiedzy i urządzeń, które są w stanie pomóc w odzyskaniu tego, co straciliśmy.

Medika to nie tylko najnowsza technologia urządzeń, piękno ich wykonania i profesjonalizm doceniany wśród odbiorców na całym świecie. To przede wszystkim rzetelne i empatyczne podejście do człowieka, konsultowana z lekarzami i naukowcami jakość, która wspólnie z przeszkolonym personelem wynosi walory medycyny estetycznej znacznie wyżej.

Nasza firma istnieje po to, by pomagać ludziom. Aby żyć pełnią życia musisz zadbać o dobre samopoczucie, o prawdziwą radość uśmiechu, pewność siebie i trwanie w poczuciu, że jesteś w dobrym miejscu i dobrym czasie.

Nie chodzi o wygląd i piękno. Chodzi o Ciebie.

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj nas bliżej.

Medika to przede wszystkim zgrany zespół.

Łukasz Chabros
CEO
Anna Pop
Business Development Manager
Jarosław Rodzeń
Kosmetolog, specjalista
Aleksandra Świędrych
Customer Service

Kontakt

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Jeśli masz jakieś pytania, jesteś zainteresowany ofertą współpracy, przejdź dostrony kontaktu. Pomożemy!

Przejdź do kontaktu przejdź do strony kontaktu >
© 2019 Medika. Projekt i wykonanie: liczi.pl